Eleganckie dresy damskie

Przymusowa praca zdalna spowodowała, że porzuciliście raz na zawsze obcisłe jeansy i formalne garsonki na rzecz… ciuchów po domu? Może teraz porzucicie rozciągnięte dresy z wypchanymi kolanami na rzecz eleganckich dresów damskich w nieziemskim granatowym kolorze? :D Poznajcie nasz najnowszy krój!

Eleganckie dresy damskie od Dorothy Fashion 

Pandemia, przedłużające się lockdowny, zmiana dotychczasowego trybu pracy na ten zdalny spowodowały, że siedzicie w domu, a nosy wytykacie z nich jedynie od czasu do czasu? Nasze eleganckie dresy damskie przychodzą Wam na ratunek! Zedrzyjcie z siebie piżamy, gacie po tacie i inne rozciągnięte elementy garderoby wyjęte z czeluści szafy i załóżcie nasz elegancki zestaw dresów! Od razu poczujecie się lepiej, atrakcyjniej, ale wciąż superkomfortowo! Zresztą spójrzcie na zdjęcia, jaki banan pojawia się na buzi, gdy na ciele znajduje się granatowy elegancki dres!

Oczywiście nie musicie nosić go wyłącznie w domowych pieleszach. Jak najbardziej zalecane jest pochwalenie się najnowszym ciuchem na dzielnicy! Wyjdźcie z klatki schodowej pewnym krokiem i udajcie się na spacer z psem, odprowadźcie dzieci do przedszkola lub co tylko chcecie. Może ktoś zaczepi Was i zapyta, gdzie taki elegancki dres damski można kupić? :D Wtedy nie zapomnijcie, że jest on od Dorothy Fashion! Pamiętajcie też, aby wspomnieć, że uszyty został z fenomenalnego materiału, który w dotyku przypomina… zamsz?

Dres elegancki jest!

Co sprawia, że nasz dres jest taki elegancki? Oj wiele! Przede wszystkim jego kobiecy, wyrazisty kolor. Poza tym ściągacze zlokalizowane przy kostkach oraz w pasie. Dzięki nim zestaw pięknie dopasowuje się do sylwetki i ani na milimetr nie przypomina tradycyjnych, rozciągniętych dresów, które każdy człowiek na ziemi z odrobiną wstydu skrywa w szafie. No i wreszcie – nasz dres jest szalenie elegancki za sprawą niewielkiej, ale jakże uroczej stójki! Zastąpiła ona miejsce typowych kapturów oraz mało praktycznych, w przypadku dresów, dekoltów. Ten mały kawałek materiału okalający szyję nadaje dresom elegancki wygląd i z pewnością wyróżnia je spośród innych komfortowych ciuchów. My jesteśmy zauroczeni, a Wy? :)