Letnie sukienki w super cenach – skuście się na odrobinę lata zimą!

Za oknami jest szaro, buro i ponuro, na wierzchu szafy leżą same grube swetry i wygodne ciuchy po domu, a Wy marzycie o odrobinie urozmaicenia? Co powiecie na przegnanie tych zimowych chmur kolorami, wzorami i kwiatami? Przedstawiamy Wam letnie sukienki, dzięki którym do Waszych szaf i serduszek zawitają promienie słońca!

Letnie sukienki na zimę? Dlaczego nie!

Kochane, latem wełnianego swetra raczej byśmy nie założyli, ale… wiskozową, letnią sukienkę w styczniu lub lutym już owszem! Na przykład naszą przeuroczą i jeszcze ciepłą, bo dopiero co uszytą, sukienkę Cloe Brown. Choć dosyć odważnie odkrywa nogi, tak naprawdę dzięki wbudowanemu ściągaczowi możecie wyregulować jej długość! Ponadto letnia sukienka Cloe Brown ma długie rękawy, co czyni ją w zasadzie nie letnią, a całoroczną :D Zwłaszcza, jeśli dobierzecie do niej stylowy płaszcz i zniewalające kowbojki!

Nasza druga propozycja letniej sukienki na zimę to model Celia. Podobnie jak poprzedniczka ma wbudowany ściągacz, a nawet dwa, dzięki którym skrócicie ją, gdy zrobi się gorąco, lub wydłużycie, gdy zawieje mroźniejszy wiatr. Potwierdzamy, że jej białe grochy pięknie komponują się z białym sweterkiem i kozaczkami! Poza tym Celia ma w sobie aż 95% bawełny, która otuli i ogrzeje Was zimą, a latem pozwoli skórze oddychać! A gdyby tego było mało – obniżyliśmy jej cenę specjalnie dla Was!