Sukienka na Walentynki – pomysł na prezent i stylizację walentynkową!

Czerwony to kolor miłości. Nic dziwnego, że na kilka dni przed 14-stym lutego wypełnia wszystkie sklepowe witryny, półki i galerie handlowe. Nic dziwnego też, że sukienki na Walentynki, które zaraz Wam pokażemy, są właśnie czerwone! Poznajcie Rosę, Marię i Igę!

Sukienka na Walentynki? Koniecznie czerwona!

Obchodzicie święto zakochanych? My co prawda lubimy Walentynki, ale uczucia okazujemy sobie codziennie <3 Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was czerwone sukienki i nie tylko. Podarujcie którąś swojej ukochanej lub Wy, kobietki, załóżcie którąś tego dnia. Niech czerwone sukienki rozbudzą w Was uśpione uczucia i przypomną, że warto okazywać je nie tylko od święta!

Pierwsza z czerwonych sukienek walentynkowych to model o wdzięcznej nazwie Rosa. Jest szalenie wygodną sukienką koszulową z rozpinanymi aż do samego dołu guzikami. Uszyta została z wiskozy, czyli jak pisaliśmy ostatnio, z włókien naturalnych poddanych procesom chemicznym. A że ma długie rękawy i sięga odrobinę za kolano, założycie ją także w chłodniejsze, zimowe dni. Rosę pokochają kobiety praktyczne. Dlaczego? Bo z jednej strony może być ulubioną sukienką, a z drugiej, gdy rozepniecie guziki – awangardową koszulą. Rosa, dzięki atrakcyjnym, czarnym cętkom stanie się także najlepszym elementem garderoby dla kobiet pewnych siebie lub tych, które za pomocą kobiecych stylizacji, odkrywają w sobie charyzmę.